راهنمای نصب جک درب ریلی بنینکا BULL10 M

راهنمای نصب جک درب ریلی بنینکا BULL10 M

راهنمای نصب جک درب ریلی بنینکا BULL10 M

کمپانی بنینکا (Beninca )یکی از تولیدکنندگان درب اتوماتیک است که جزو شرکت‌های بزرگ به شمار می‌رود، اصالتی ایتالیایی دارد و این روزها با تکنولوژی‌های پیشرفته و همه‌گیر خود در عرصه‌های مختلف تکنولوژی، سهم گسترده‌ای از بازار لوازم سیستم های حفاظتی جهان را در دست گرفته است. امروزه تولیدکنندگان درب های اتوماتیک در سرتاسر دنیا، تکنولوژی‌های تازه را برای رسیدن به آمار بیشتری از فروش در می‌نوردند و در این میان کمپانی بنینکا با ارائه محصولات متنوع بازویی،ریلی،زیرسقفی و راهبند پیشتاز می باشد.

برند بنینکا ایتالیا Beninca Made in Italy دارای محصولات جکهای اتوماتیک دولنگه و ریلی فوق العاده با کیفیت در جهان می باشد که از نظر زیبایی ظاهری و کیفیت فنی محصولات ، جزو سه شرکت اول دنیا در زمینه دربهای اتوماتیک است

 

راهنمای نصب درب ریلی بنینکا BULL10 M

 

از اینجا دانلود کنید

 

راهنمای نصب جک درب ریلی بنینکا BULL10 M

 

درب اتوماتیک Beninca بنینکا

برند بنینکا ایتالیا Beninca Made in Italy دارای محصولات جکهای اتوماتیک دولنگه و ریلی فوق العاده با کیفیت در جهان می باشد که از نظر زیبایی ظاهری و کیفیت فنی محصولات ، جزو سه شرکت اول دنیا در زمینه دربهای اتوماتیک است . شرکت سپهرسیستم با داشتن نصابان دوره دیده حرفه ای در ایتالیا این محصولات را با بهترین روش اجرا و نصب مینمایند . نکته ای که جکهای اتوماتیک بنینکا را از دیگر محصولات جکهای اتوماتیک متمایز می کند ، طراحی و ظاهر فوق العاده زیبای بازوها و متعلقات جک می باشد .

 

نظرات خود درباره مطالب سایت را با ما در میان بگذارید و برای خرید یا راهنمایی با ما تماس حاصل فرمایید

خواندن  تفاوت رزولوشن ۱۰۸۰N و ۱۰۸۰P در دستگاه ضبط تصویر دوربین مداربسته

 

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها