۱) نصب آسان

راه اندازی دوربین مدار بسته ورزشگاه و استادیوم از طریق پروتکل اینترنت این اجازه را به شما می‌دهد تا به صورت یکپارچه همه استادیوم را زیر نظر داشته باشید. دوربین‌های مدار بسته در هر جایی که کارکنان امنیتی مناسب بدانند می‌توانند به آسانی نصب شوند. دوربین‌های مدار بسته در استادیوم از طریق یک شبکه IP با یکدیگر در ارتباط هستند. بهتر است تعداد دوربین‌های مدار بسته‌ای که در استادیوم قرار می‌گیرد زیاد باشد.

دوربین مدار بسته ورزشگاه و استادیوم
دوربین مدار بسته ورزشگاه و استادیوم

۲) اطمینان از ورود و خروج امن

یک استادیوم فوتبال را در نظر بگیرید، حجم منحصربه‌فردی از افراد هنگام ورود و خروج می‌تواند باعث به وجود آمدن صحنه‌های دلخراش شود. یکی از بهترین مزایای استفاده از دوربین مدار بسته در استادیوم کنترل ترافیک افراد حاضر در مجموعه است. دوربین‌های مدار بسته می‌توانند مناطقی که در استادیوم ترافیک است را کنترل کنند و طرفداران به راحتی می‌توانند به استادیوم وارد و خارج شوند.

 

۳) کنترل جمعیت

احساسات در یک رویداد ورزشی بسیار زیاد می‌باشد، استفاده از دوربین مدار بسته در استادیوم می‌تواند مانع از دعوا در میان طرفدارها شود. امروزه در بسیاری از کشورهای جهان از دوربین مدار بسته در تمام زوایا استادیوم استفاده می‌شود و همین امر باعث کاهش درگیری و دعوا در میان طرفدارها می‌شود. زیرا طرفداران نیز از این موضوع اطلاع دارند که در صورت ایجاد نگرانی توسط دوربین مدار بسته به سرعت شناسایی و دستگیر می‌شوند.

2018 5b712effac1b1 faragostar co - دوربین مدار بسته ورزشگاه و استادیوم

۴) محافظت از بازیکنان

افرادی که همیشه در استادیوم‌ها در معرض خطر هستند بازیکنان و ورزشکاران هستند. در حین بازی ممکن است اشیا پرتاب شود یا حملات فیزیکی به آن‌ها صورت گیرد. وجود دوربین‌های مدار بسته در استادیوم به صورت قابل توجهی باعث کاهش چنین فعالیت‌هایی شده است. وجود دوربین مدار بسته باعث می‌شود تا امنیت به صورت کامل در استادیوم وجود داشته باشد. افرادی که در اتاق کنترل حضور دارند وظیفه سنگینی دارند زیرا باید در هر لحظه مراقب اوضاع موجود در استادیوم باشند.

Image result for ‫دوربین مداربسته در استادیوم ها‬‎

۵) پیشگیری از حوادث خطرناک

متاسفانه مکان‌های پر جمعیت و به خصوص رویدادهای ورزشی به عنوان مکانی مناسب برای افراد خرابکار به شمار می‌آیند. استفاده از دوربین مدار بسته می‌تواند به مامورین در شناسایی افراد کمک کند. با استفاده از برنامه‌های موجود در دوربین مدار بسته تجزیه و تحلیل بسیار راحت خواهد بود و چهره افراد حاضر در استادیوم به راحتی قابل شناسایی می‌باشد.

2018 5b712f017ddf0 faragostar co - دوربین مدار بسته ورزشگاه و استادیوم

۶) نمایش از راه دور

استفاده از دوربین مدار بسته در استادیوم این اجازه را می‌دهد که کارکنان امنیتی بتوانند فیلم‌های زنده‌ای را از استادیوم تماشا کنند. کارمندان امنیتی می‌توانند از راه دور و از طریق تلفن، تبلت به دوربین‌های مدار بسته دسترسی داشته باشند و آن‌ها را به راحتی کنترل کنند. کنترل از راه دور این اجازه را به کارمندان می‌دهد تا بدون محدودیت مکانی در هر لحظه هواداران و افراد را به راحتی کنترل و شناسایی کنند.

Image result for ‫دوربین مداربسته در استادیوم ها‬‎

۷) پوشش گسترده

یک نکته جالب که در مورد نصب دوربین مدار بسته در استادیوم وجود دارد این است که با استفاده از ۱۰ دوربین مدار بسته شما می‌توانید حداکثر ۵۰۰۰۰ نفر را در استادیوم نظارت کنید. هزینه نصب دوربین مدار بسته در استادیوم بسیار بالا می‌باشد ولی این هزینه در مقابل امنیتی که این دوربین‌ها برای افراد ایجاد می‌کند بسیار ناچیز است.

همچنین بخوانید:  تفاوت دوربین انالوگ و دیجیتال

2018 5b712f0318536 faragostar co - دوربین مدار بسته ورزشگاه و استادیوم

۸) اسکن و زوم سریع

با استفاده از دوربین مدار بسته و قابلیت زوم و جستجوی پیشرفته به راحتی می‌توان اختلالات در ورزشگاه را مشخص و پیدا کرد. قابلیت تشخیص چهره به وسیله دوربین مدار بسته در استادیوم این اطمینان را به کارکنان امنیتی می‌دهد که به راحتی بتوانند امنیت طرفداران و افراد را فراهم کنند و افرادی که باعث ایجاد دردسر و نگرانی می‌شوند به سرعت شناسایی شوند.

Image result for ‫دوربین مداربسته در استادیوم ها‬‎

نکاتی که باید در مورد دوربین مدار بسته در استادیوم بدانید :

 1. دوربین مدار بسته باید در قسمتی قرار داشته باشد که به راحتی تمام جمعیت را مشاهده و نظارت کرد.
 2. دوربین‌ها قابلیت کنترل از راه دور را دارند.
 3. در تمام خروجی‌ها و ورودی‌ها باید دوربین نصب شود.
 4. دوربین‌های مدار بسته در پارکینگ برای حفظ امنیت بیشتر نصب می‌شوند.

هدف اصلی برای استفاده از دوربین‌های مدار بسته در استادیوم‌ها ایجاد یک محیط امن می‌باشد. این سیستم با جلوگیری از حوادث خشونت آمیز باعث آرامش هواداران و طرفداران می‌شود.

دوربین مدار بسته ورزشگاه و استادیوم
دوربین مدار بسته ورزشگاه و استادیوم

ویژگی‌های دوربین مدار بسته در استادیوم

 1. تصاویر پانورامیک
 2. شامل صدها رزولوشن مگاپیکسلی
 3. تشخیص چهره در هر مکان و زمان
 4. عملکرد زوم منحصربه‌فرد
 5. کنترل دوربین در هر قسمت از استادیوم
 6. فشرده‌سازی تصاویر
 7. قابلیت اتصال به اینترنت
 8. قابلیت کنترل از طریق تلفن و تبلت
دوربین مدار بسته ورزشگاه و استادیوم
دوربین مدار بسته ورزشگاه و استادیوم

 

 

نظرات خود درباره محصولات را با ما در میان بگذارید و برای خرید یا راهنمایی با ما تماس حاصل فرمایید