نصب دوربین مدار بسته در سوپرمارکت

نصب دوربین مدار بسته در سوپرمارکت

دوربین مدار بسته ویژگی های مشترک اکثریت قریب به اتفاق سوپرمارکت ها در ایران است. این یک نیاز حیاتی است. مشکلی است که برای همه سوپرمارکت ها مشترک است و نصب دوربین مدار بسته در سوپرمارکت قادر است آنها را برطرف کند امنیت و نظارت تصویری سوپر مارکت است.

با این حال، بازدارندگی از دزدی از فروشگاه های خرده فروشی تنها عملکرد مهم است که یک سیستم دوربین مداربسته حرفه ای نصب شده می تواند برای سوپرمارکت ها فراهم کند. دوربین مدار بسته نیز می تواند به حفاظت و نظارت بر کارکنان کمک کند. در مواردی که مشتریان به کارکنان سوپرمارکت خشونت و سوء استفاده می کنند نیز نصب دوربین مدار بسته در سوپرمارکت بسیار حائز اهمیت است، دوربین مدار بسته می تواند نقش حیاتی ایفا کند. به همین ترتیب، دوربین مدار بسته به شما این امکان را می دهد تا اطمینان حاصل کنید که کارکنان شما به درستی کار شما را به کار می گیرند لذا نصب دوربین مدار بسته در سوپرمارکت بسیار حائز اهمیت است.

مزایای نصب دوربین مدار بسته ما در سوپرمارکت :

از جمله مزایای نصب دوربین مدار بسته در سوپر مارکت موارد زیر میباشد:

  • تعدادی از دوربین های مداربسته فیلم برای نظارت در یک اتاق کنترل. با سیستم های دوربین مدار بسته ما شما به راحتی می توانید تمام دوربین ها و زاویه ها را از یک اتاق کنترل با دوربین هایی که فیلم ها را به مانیتور های خود ارسال می کنند، مشاهده کنید.
  • نظارت ۲۴ ساعته. دوربین ما به طور مداوم سوپرمارکت خود را نظارت خواهد کرد، اطمینان حاصل شود که هرگونه اختلال، روز یا شب، مستند شده است.
  • طیف وسیعی از دوربین های مناسب برای نظارت داخلی و خارجی برای نصب دوربین مداربسته وجود دارد. اگر شما می خواهید دوربین های داخلی احتیاط کنید که از تجربه خرید مشتریان خود دخالت نکنید، در حالی که هنوز نظارت عالی را ارائه می دهید، ما می توانیم به شما کمک کنیم.
  • تضعیف احتمال دزدی – دوربین های امنیتی به عنوان یک بازدارنده عظیم علیه سرقت ها و از هر کسی که تلاش می کنند در هنگام بسته شدن فروشگاه ها به محل کار بروند، عمل می کنند.
  • بهره وری – با دوربین های نظارت، شما می توانید عملکرد کارگران خود را نظارت و پیگیری کنید که باعث افزایش بهره وری در کسب و کار شما خواهد شد. علاوه بر این، فیلم ضبط شده می تواند به حل شکایات مشتری و مسائل دیگر که در آن پخش ویدئو و مشاهده تصاویر ضبط شده  ممکن است  کمک کند.
  • شواهد – فیلم ها یا فیلم های ضبط شده از طریق دوربین های نظارت می تواند به عنوان شواهدی برای مجرمین برای عدالت استفاده شود و همچنین اگر فردی از شرکت شما برای آسیب های شخصی از جمله در موارد لغزش و سقوط شکایت کند.

نصب دوربین مدار بسته در سوپر مارکت باید به یکسری از موارد توجه کرد که شامل موارد زیر می باشد:

  • حتما درب ورودی سوپر ماکت تحت پوشش دوربین مداربسته باشد
  • روی صندوق دوربین  نصب شود
  • دوربینهای داخل مغازه طوری نصب شود که بین ردیفهای قفسه ها قرار بگیرد بطوری که شما بتوانید تمام مغازه را تحت پوشش داشته باشید.
  • انبارها و محلهای ذخیره سازی اغلب توسط دزدان و حتی کارکنان در موارد خاص مورد بررسی قرار می گیرند. حداقل یک دوربین امنیتی برای تماشای  موجودی توصیه می شود.

نظارت بیست و چهار ساعته در تمام روز های هفته

مزیت دیگر نصب دوربین مداربسته در فروشگاه ها ایجاد آرامش خاطر برای مالکان این مکان ها است. دوربین های تحت شبکه به کاربران خود امکان نظارت دائم در هر زمان و هر مکانی را می دهند. این مزیت باعث می شود مالکان فروشگاه ها بتوانند در طی ساعات کاری و پس از آن به صورت زنده به نظارت بر فروشگاه بپردازند.
این قابلیت زمانی بیشتر اهمیت می یابد که یک حرکت مشکوک به شما گزارش داده می شود. می توانید به جای رفتن به فروشگاه و تماس با پلیس، فقط کافی است ویدیوها را تماشا کرده و تعیین کنید آیا تهدیدی برای فروشگاه بوده است یا خیر.

جلوگیری از کم شدن موجودی فروشگاه

اولین و آشکارترین مزیت برای دوربین های امنیتی در فروشگاه ها تقویت تاکتیک های جلوگیری از کم شدن موجودی اجناس فروشگاه است. دزدی و کم شدن موجودی از مشکلات رایج و آشنا برای فروشگاه داران است. با نصب دوربین مداربسته در فروشگاه ها شانس کمتری برای قربانی شدن در برابر سرقت های کوچک و بزرگ از سوی مشتریان یا پرسنل وجود دارد.
گرچه بسیاری ممکن است معتقد باشند که دزدی های کوچک بسیار ناچیز هستند اما حقیقت این است که حتی این سرقت های به ظاهر ناچیز هم به سرعت روی هم جمع می شوند. ثابت شده است که نصب دوربین های مداربسته در فروشگاه هایی مانند خوار و بار فروشی، سوپرمارکت، جایگاه های سوخت، لباس فروشی و مکان های مشابه، راه حلی بسیار کارامد برای کاهش زیان های مالی است که سرقت بر یک کسب و کار تحمیل می کند. چون مشتریانی که به یک فروشگاه مراجعه می کنند می توانند دوربین های مداربسته را مشاهده کرده و احتمالا سرقت بسیار کمتر خواهد شد. علاوه بر این، نصب دوربین مداربسته امکان بازگرداندن کالایی که به سرقت رفته است را افزایش می دهد. اگر کسی سرقت کرده و فرار کرد می توانید به ویدیوهای به دست آمده از دوربین ها مراجعه کرده و آن را برای احراز هویت سارق و بازگرداندن اموال به سرقت رفته در اختیار پلیس قرار دهید

جلوگیری از سرقت توسط پرسنل

گرچه بیشتر کارفرمایان پیش از استخدام با پرسنل خود مصاحبه می کنند اما هیچ تضمینی وجود ندارد که کارمند از فروشگاه دزدی نکند. در واقع، آمارهای اخیر نشان می دهند که سرقت توسط پرسنل می تواند عامل ۳۶ درصد از موارد کم شدن موجودی اجناس فروشگاه باشد. نصب دوربین مداربسته در فروشگاه ها نه تنها عامل بازدارنده ای در سرقت اجناس با ارزش توسط پرسنل است بلکه از اتهام های اشتباه هم جلوگیری می کند.

به دلیل اینکه بسیاری از فروشگاه دارای پرسنلی هستند که به صورت شیفتی کار می کنند، پیدا کردن سارق واقعی دشوار است. اما دوربین های مداربسته این نگرانی را از بین برده و شواهد ویدیویی مورد نیاز برای یافتن کارمند گناهکار را در اختیار مالک یا مدیر فروشگاه قرار می دهد.

بهبود خدمات مشتریان با نظارت بر پرسنل

یکی از مزایای مفید نصب دوربین های مداربسته در فروشگاه ها نظارت بر پرسنل است. اطمینان از تجربه لذتبخش خرید برای مشتریان یکی از اجزاء جدانشدنی موفقیت یک فروشگاه است. با نظارت بر پرسنل می توانید مطمئن شوید که آنها رفتاری حرفه ای، دوستانه و مودبانه دارند. اگر گزارش منفی در مورد یکی از پرسنل دریافت کنید می توانید به ویدیوها مراجعه کرده و مناسب ترین برخورد را در نظر بگیرید.

Untitled - دوربین مدار بسته در سوپرمارکت

بهبود تجربه مشتریان

نصب دوربین های مداربسته در فروشگاه ها علاوه بر مزایای امنیت و ایمنی، به بهبود تجربه خرید توسط مشتریان هم کمک می کند. فروشگاه های مدرن ویدیوهای ضبط شده توسط دوربین ها را بررسی کرده تا الگوی رایج خرید را به دست آورند. این کار به مدیران فروشگاه ها این امکان را می دهد تا چیدمان بهتری را در نظر گرفته و میزان فروش کالاهای خاص را افزایش دهند. این کار به چیدمان کلی فروشگاه و راحت تر پیدا کردن اجناس توسط مشتریان هم کمک می کند. علاوه بر این مدیران می توانند الگوی فعالیت پرسنل را در ساعات مختلف روز بررسی کرده و برای کارامدی بیشتر، از ساعات شیفت ها کم کنند.

نظرات خود درباره محصولات را با ما در میان بگذارید و برای خرید یا راهنمایی با ما تماس حاصل فرمایید