استفاده از دوربین مداربسته و سیستم نظارت تصویری در سایت های ساخت و ساز برای طیف گسترده ای از چالش ها مانند از دست دادن مواد اولیه در صورت بی دقتی در استفاده از ماشین آلات سنگین ، سرقت یا تخریب از اهمیت ویژه ای برخوردار است. دوربین مداربسته در پروژه های ساختمانی

مدیر پروژه وظیفه نظارت بر کارکنان ، استفاده از مواد اولیه و دستگاه های موجود در سایت ساختمانی را بر عهده دارد.

چرا باید از دوربین مداربسته در سایت های ساخت و ساز و پروژه ها استفاده کنیم ؟

  • استفاده از سیستم نظارت تصویری برای نظارت بر کارکنان می تواند منجر به افزایش امنیت کارگران و جلوگیری از آسیب های احتمالی شود.
  • دوربین مداربسته می تواند از سرقت مواد اولیه و تجهیزات جلوگیری کند.
  • جلوگیری از خراب کاری و ورود غیر مجاز به سایت ساخت و ساز
  • کاهش مسئولیت شرکت با افزایش امنیت در موارد خاص

در هنگام خرید دوربین مداربسته و سیستم نظارتی انتخاب های زیادی در دسترس شما خواهد بود. می توانید از سیستم های نظارتی تحت شبکه (IP) که به راحتی قابل سفارشی سازی هستند و امکانات بیشتری را در اختیار شما قرار می دهند استفاده کنید.

یا در صورتی که می خواهید هزینه کمتری را برای سیستم نظارتی خود صرف کنید می توانید از دوربین های مداربسته HD بر روی بستر آنالوگ استفاده کنید. دوربین مداربسته در پروژه های ساختمانی

با توجه به سایت ساخت و ساز نیاز به استفاده از تجهیزات مناسب با محل می باشد اما ممکن است به موارد زیر احتیاج پیدا کنید :

  • رزولوشن تصویر حداقل HD
  • استفاده از دوربین مداربسته بیسیم
  • استفاده از سیستم بیسیم نقطه به نقطه (Point-To-Point)
  • استفاده از برج های نظارتی قابل جا به جایی برای استقرار نورافکن و دوربین های مداربسته
  • استفاده از برج های قابل جا به جایی با انرژی خورشیدی

دکل های قابل جا به جایی دوربین مداربسته

یک راه حلی که معمولا در سایت های ساخت و ساز متداول می باشد استفاده از دکل ها قابل جا به جایی امنیتی است.

با استفاده از این دکل های موقت می توان بدون تغییر در ساختار سایت با استقرار موقت این دکل در مکان مناسب و نصب دوربینهای مداربسته و پروژکتورها بر روی آن از مزایای سیستم نظارتی به راحتی استفاده نمود.

برخی از این دکل ها قابلیت تامین انرژی مورد نیاز دوربینها را با انرژی خورشیدی دارا می باشند. استفاده از این دکل ها در سایت های ساخت و ساز با توجه به انعطاف پذیری بالا به شدت پیشنهاد می شود.

در مقالات بعدی سعی خواهیم نمود در مورد سیستم نظارتی مناسب برای پروژه های ساختمانی و سایت ها مطالب بیشتری را در اختیار شما عزیزان و سروران گرامی قرار دهیم.

پیشنهاد می شود برای گرفتن بهترین نتیجه برای پیاده سازی یک سیستم نظارت تصویری در سایت یا پروژه ساختمانی خود ، ابتدا نیازها و اولویت های خود را لیست کرده و سپس با مشاوره با مراکز معتبر ارائه دهنده راهکارهای نظارتی اقدام به خرید این محصولات نمایید.

 

نظرات خود درباره محصولات را با ما در میان بگذارید و برای خرید یا راهنمایی با ما تماس حاصل فرمایید